Kurumsal

HSC (Healty Skin Care) Laboratuvarları, dermokozmetik sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri kullanarak, 2013 yılında ‘’Sağlıklı Cilt Bakımı’’ hedefi ile kurulmuştur.

Bu amaçla kurulan HSC Laboratuvarları, insanların yüzyıllardır kullandığı bitkilerdeki mucizevi etkiyi, bilimsel araştırmalar ışığında teknolojinin imkânlarıyla birleştirerek müşterileri için etkili ve doğal çözümler üretiyor. İleri teknolojiler ve dünyadaki gelişmelere yön veren Ar-Ge projeleriyle geliştirdiği ürünlerin etkinliği ve güvenilirliği bilimsel kurumlar tarafından yapılan testlerle kanıtlanmış olan HSC Laboratuvarları, bitkisel içerikli, etkin, uzun vadeli ve güvenilir ürünler sunuyor.

HSC Laboratuvarları, alanında uzman Ar-Ge departmanı çalışanları ile dermokozmetik sektöründeki en son teknolojiyi kullanarak yeni trendler oluşturmakta, müşteri odaklı çalışarak sektöre yön veren markalar arasında yer almayı hedeflemektedir. 

MİSYON


HSC Laboratuvarları, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ürün &hizmet kalitesini sürekli geliştirmek için başarı odaklı, vizyon sahibi, her biri alanında uzman, takım ruhu bilincinde üretken personeli ile sektörde etkili ve fark yaratan bitkisel içerikli ürünler ile yer almaktadır. HSC(Healty Skin Care) Laboratuvarları, bitkilerdeki zengin kaynakları en son teknoloji kullanılarak "Sağlıklı Cilt Bakımı”  hedef alınıp güvenilir yaşam biçimine dönüştürmektedir.  

VİZYON

Her insanı özel kabul ederek ilkelerimiz doğrultusunda bilgi, tecrübe ve teknolojinin ışığında bitkisel içerikli ürünler alanında fark yaratıp bu sektöre yön verirken her geçen gün büyüme yolunda Dünya da en iyi bitkisel içerikli kişisel bakım ve koruma ürünleri sunmaktır.